Evet 3 aydır yazmamışım, aklım sürekli blogumda olmasına rağmen :)) Silinen yazılar sebebiyle 3 ay 🙂

React native kurulumu ile ilgili instagram üzerinden mesaj atan arkadaş beni şoka uğratsada, standart bir hayata devam.

Tema yaptım kendime ama henüz entegrasyonu yapamadım, henüz o kadar zamanım yok. O esnada hızlı bir şekilde hazır tema kullanarak tasarımsal değişiklik yaptım.

Hazırda 7 yazı var, sadece kodları henüz test edemedim o nedenle yayınlayamıyorum. React native ile ilgili json parse etme, react native tasarım temelleri gibi yazılar hazırladım ama bazı yazılarda kodlar test edilmese de teorik olanlarda da cümleler düşük, eksik falan. Bunları yapar yapmaz bir react native şov planlarım içerisinde. (Angular için planladığım gibi wordpress uygulaması planlıyorum)

Angular 2’de teorik bilgimi, ionic 3 kullanarak geliştireceğim bir wordpress entegrasyon projesi ile teoriden çıkartıp, hemde güzel bir blog yazısı ile pratiğe dökmek istiyorum. (Muhtemelen 2018 Ocak ayına kadar anca yapacağım, zaman buldukça.)

Bu aralar müzik zevkimi baya değiştirdim blog, eskilere dönüş yaparak eski raplerime odaklandım. Odağımı ayakta tutan müzik türü bu sonuçta, sadece 2007’lerde kalmış bir ruh halindeyim.

Bu aralar linkedin de fazla geziniyorum, sebepli&sebepsiz bilmiyorum.

2 senedir kimliksiz gezen ben, artık kimlikli geziyorum, haftada en az 3 gbt ve asker kaçağı gibi muamele görmekten sıkıldım. Tc kimlik numarası söylemek sanılanın aksine herşeyi çözsede kimlik de güzel 🙂

Son zamanlarda gelen tüm projelerin benzer kodlar içermesi, psd to css yaparken önce html’i yazmam ve bunun css sırasında hatasız olacak kadar aynı olmasından aşırı sıkılmış vaziyetteyim. Tasarımlar birbirinin benzeri, kodlar hep aynı, teknolojiler aynı. Gelişim olmayınca hayat çok sıkıcı.

Hayatım boyunca ilk kez İzmir’den sıkıldığım gerçeği var.
Vodafone reyiz ile bu aralar sorun yaşamıyorum, çünkü vodafone kullanmıyorum 🙂
Galatasaray lig’de iyi gidiyor ama Altay’ın aldığı dengesiz sonuçlar ne bileyim işte.

Hayatımın özeti bu blog, artık kişiselden çıkıp programlama odaklı yazılarda görüşeceğiz 1 ay içerisinde :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir